Меню
Меню

Сортиране

Категории

Производители

Вид

Ценови диапазон

Гаранция
Захранване
Размери (Ш, Д, В), mm
Power Over Ethernet (PoE)
Суич, тип
Общ брой портове
Основни портове, тип
Uplink портове
Свободни (10GB) слотове
Stackable
Routing
Памет (Flash, RAM)
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps
Пропускателна способност, Mpps
MAC адреси
VLAN (брой, стандарти)
QoS
L2 мрежови стандарти
L3 мрежови стандарти
IPv6 functionality
Опция за монтаж
Управление
Data Link Protocol
Power Provided
Packaged Quantity
Network Cable Type
Ports
Cabling Type
Input Connectors
Max Electric Current
Max Transfer Distance
Performance
PoE Budget
Max Units In A Stack
Power Redundancy
Min Storage Temperature
Max Storage Temperature
Humidity Range Storage
Jumbo Frame Support
Subtype
MAC Address Table Size
Electric Current Required
Routing Protocol
Rack Mounting Kit
Installed Qty
Compatible Slots
Connector (Second End)
Max Supported Qty

Комутатори

D-LINK GigaExpress 5Port Gigabit Switch
Device Type: Switch - 5 ports - unmanaged Enclosure Type: Desktop Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 5 x 10/100/1000 ...
35,00 лв.
CISCO SF110D-05-EU Cisco SF110D-05 5-Port 10/100 Desktop Switch
Device Type: Switch - 5 ports - unmanaged Enclosure Type: Desktop, wall-mountable Subtype: Fast Ethernet Ports: 5 x ...
45,05 лв.
CISCO SF110D-08-EU Cisco SF110D-08 8-Port 10/100 Desktop Switch
Device Type: Switch - 8 ports - unmanaged Enclosure Type: Desktop, wall-mountable Subtype: Fast Ethernet Ports: 8 x ...
63,07 лв.
CISCO Business CBS110 switch / commutateur non managé 8-port GE Desktop
Device Type: Switch - 8 ports - unmanaged Enclosure Type: Desktop, rack-mountable, wall-mountable Subtype: Gigabit ...
69,77 лв.
D-Link 8-Port Gigabit Smart Switch
Серията DGS 1100 от D Link осигурява достъпно решение за малък офис домашен офис (SOHO) и малки и средни ...
90,08 лв.
CISCO SG110D-05-EU Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch
Device Type: Switch - 5 ports - unmanaged Enclosure Type: Desktop, wall-mountable Subtype: Gigabit Ethernet Ports: ...
96,53 лв.
CISCO SF110-16-EU 16-Port 10/100 Switch
Device Type: Switch - 16 ports - unmanaged Enclosure Type: Rack-mountable Subtype: Fast Ethernet Ports: 16 x 10/100 ...
126,13 лв.
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 1.0 METER
Network Cable Type: Direct attach cable Technology: Twinaxial American Wire Gauge (AWG): 30 Length: 1 m Connector: ...
141,58 лв.
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2.0 METER
Network Cable Type: Direct attach cable Technology: Twinaxial American Wire Gauge (AWG): 30 Length: 2 m Colour: ...
141,58 лв.
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
Network Cable Type: Direct attach cable - SFF-8436/IEEE 802.3ae Technology: Twinaxial American Wire Gauge (AWG): 30 ...
141,58 лв.
D-LINK 5-Port Gigabit PoE-powered PoE Smart Switch
Device Type: Switch - 5 ports - smart Enclosure Type: Desktop Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 5 x 10/100/1000 (2 ...
158,00 лв.
CISCO SG250-08-K9-EU Cisco SG250-08 8-Port Gigabit Smart Switch
Device Type: Switch - 8 ports - L3 - smart Enclosure Type: Desktop Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 8 x 10/100/1000 ...
229,10 лв.
CISCO SFP-10G-AOC3M= Cisco 10GBASE Active Optical SFP+ Cable 3 meter
Network Cable Type: Direct attach cable - SFF-8431 Features: Active cable (signal regeneration) Length: 3 m ...
297,31 лв.
CISCO SF250-24 24-Port 10/100 Smart Switch
Device Type: Switch - 24 ports - smart Enclosure Type: Rack-mountable 1U Subtype: Fast Ethernet Ports: 24 x 10/100 ...
356,52 лв.
D-LINK Easy Smart 24 ports Gigabit Switch
Device Type: Switch - 24 ports - smart Enclosure Type: Desktop, rack-mountable 1U Subtype: Gigabit Ethernet Ports: ...
581,00 лв.
CISCO SG250-26-K9-EU Cisco SG250-26 26-port Gigabit Switch
Device Type: Switch - 26 ports - smart Enclosure Type: Rack-mountable 1U Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 24 x ...
631,96 лв.
CISCO SG350-10P 10-port Gigabit POE Managed Switch
Device Type: Switch - 10 ports - L3 - Managed Enclosure Type: Desktop 1U Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 8 x ...
697,60 лв.
CISCO 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM
Device Type: SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor: Plug-in module Connectivity Technology: Wired Cabling ...
707,89 лв.
CISCO Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module spare
Device Type: Expansion module Form Factor: Plug-in module Ports: Gigabit SFP x 4 Connectivity Technology: Wired ...
764,53 лв.
CISCO Catalyst 9200 4 x 1G Network Module spare
Device Type: Expansion module Form Factor: Plug-in module Ports: Gigabit Ethernet x 4 Connectivity Technology: ...
820,52 лв.
CISCO Catalyst 1000 8-Port Gigabit data-only 2 x 1G SFP Uplinks LAN Base with external power supply
Device Type: Switch - 8 ports - Managed Enclosure Type: Rack-mountable Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 8 x ...
891,95 лв.
CISCO Catalyst 1000 8-Port Gigabit data-only 2 x 1G SFP Uplinks LAN Base
Device Type: Switch - 8 ports - Managed Enclosure Type: Rack-mountable Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 8 x ...
991,06 лв.
CISCO Catalyst 1000 8-Port Gigabit PoE+ PoE Budget 67W 2 x 1G SFP Uplinks LAN Base
Device Type: Switch - 8 ports - Managed Enclosure Type: Rack-mountable Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 4 x ...
1 010,36 лв.
CISCO SF350-24P 24-port 10/100 POE Managed Switch
Device Type: Switch - 24 ports - L3 - Managed Enclosure Type: Rack-mountable 1U Subtype: Fast Ethernet Ports: 24 x ...
1 027,09 лв.
CISCO SG250-26HP 26-port Gigabit PoE Switch
Device Type: Switch - 26 ports - smart Enclosure Type: Rack-mountable 1U Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 24 x ...
1 029,66 лв.
CISCO SF350-48 48-port 10/100 Managed Switch
Device Type: Switch - 48 ports - L3 - Managed Enclosure Type: Rack-mountable 1U Subtype: Fast Ethernet Ports: 48 x ...
1 029,66 лв.
Cisco Catalyst 1000 16port GE, 2x1G SFP
1 153,81 лв.
Cisco Catalyst 1000 24port GE, 4x1G SFP
1 226,23 лв.
CISCO SG250-26P 26-port Gigabit PoE Switch
Device Type: Switch - 26 ports - smart Enclosure Type: Rack-mountable 1U Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 24 x ...
1 283,22 лв.
CISCO Catalyst 1000 16-Port Gigabit data-only 2 x 1G SFP Uplinks LAN Base with external power supply
Device Type: Switch - 16 ports - Managed Enclosure Type: Rack-mountable Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 16 x ...
1 384,90 лв.
CISCO 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module MMF/SMF 1310nm DOM
Device Type: SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor: Plug-in module Connectivity Technology: Wired Cabling ...
1 408,72 лв.
CISCO Catalyst 1000 16-Port Gigabit data-only 2 x 1G SFP Uplinks LAN Base
Device Type: Switch - 16 ports - Managed Enclosure Type: Rack-mountable Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 16 x ...
1 538,06 лв.
CISCO Catalyst 1000 24-Port Gigabit data-only 4 x 1G SFP Uplinks LAN Base
Device Type: Switch - 24 ports - Managed Enclosure Type: Rack-mountable Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 24 x ...
1 634,59 лв.
CISCO SG250-50HP 50-Port Gigabit PoE Smart Switch
Device Type: Switch - 50 ports - L3 - smart Enclosure Type: Rack-mountable 1U Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 48 x ...
1 801,92 лв.
CISCO Catalyst 9200 Stack Kit spare
Device Type: Network stacking module Form Factor: Plug-in module Connectivity Technology: Wired Performance: ...
2 011,07 лв.
CISCO Catalyst 9200L Stack Module spare includes stacking cable 0.5m
Packaged Quantity: 2 (specifications are for single item) Device Type: Network stacking module Form Factor: Plug-in ...
2 011,07 лв.
CISCO Catalyst 9300L Stacking Kit Spare
Packaged Quantity: 2 (specifications are for single item) Device Type: Network stacking module Form Factor: Plug-in ...
2 052,90 лв.
D-LINK 52P Smart Managed Gigabit Stackable Switch
Device Type: Switch - 52 ports - L3 - smart - stackable Enclosure Type: Rack-mountable 1U Subtype: Gigabit Ethernet ...
2 223,00 лв.
CISCO 125W AC Secondary Power Supply for Catalyst 9200/9200L spare
Device Type: Power supply - hot-plug - plug-in module Input Voltage: AC 100-240 V Frequency Required: 50 - 60 Hz ...
2 252,39 лв.
CISCO Catalyst 1000 48-Port Gigabit data-only 4 x 1G SFP Uplinks LAN Base
Device Type: Switch - 48 ports - Managed Enclosure Type: Rack-mountable Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 48 x ...
2 702,87 лв.
CISCO Catalyst 1000 24-Port Gigabit PoE+ PoE Budget 195W 4 x 1G SFP Uplinks LAN Base
Device Type: Switch - 24 ports - Managed Enclosure Type: Rack-mountable Subtype: Gigabit Ethernet Ports: 24 x ...
2 728,61 лв.
CISCO Catalyst 9200 4-Port 10Gb Network Module
Device Type: Expansion module Form Factor: Plug-in module Ports: 10 Gigabit SFP+ x 4 Connectivity Technology: Wired ...
3 217,70 лв.
D-LINK 52P Smart Managed Gigabit Stackable Switch
Device Type: Switch - 52 ports - L3 - smart - stackable Enclosure Type: Rack-mountable 1U Subtype: Gigabit Ethernet ...
3 895,00 лв.

Комутатори

Изгодни цени и с възможност за Изплащане. Разгледай тук! Голям избор. Най-новите предложения. Консултация при избор.
Сравнение на продукти